Międzynarodowy przewóz osób. Postaw na komfortowe warunki podróży!

Stawiamy przede wszystkim na komfort podróży i bezpieczeństwo. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia samochodów osobowych, a także wieloletnie doświadczenie w jeździe na długich i wymagających trasach. Naszym celem jest zapewnienie pasażerom komfortowych warunków podróży nieporównywalnych z jazdą pociągiem czy autobusem. Przewóz osób na interesującej Cię trasie odbywa się więc elektrycznym samochodem osobowym z dużą przestrzenią dla pasażerów, a także obszernym bagażnikiem mieszczącym małe i duże bagaże podróżne.

Transport osób na przejrzystych warunkach

Jednym z naszych priorytetów jest korzystna dla obu stron współpraca. Aby zarezerwować transport, wystarczy zalogować się w serwisie rezerwacyjnym i zarezerwować miejsce na podróż w interesującym nas kierunku. Wyróżnia nas odpowiedzialność i punktualność. Zawsze jesteśmy na czas zarówno przy odbiorze klienta, jak też już u celu. O wszelkich niezależnych od nas okolicznościach zawsze informujemy odpowiednio wcześnie.

Jazda samochodem sprawia nam przyjemność. Dlaczego więc nie dzielić się nią z innymi ludźmi?

 

Przewóz osób samochodem osobowym

Cenimy i szanujemy pasażerów z wysoką kulturą osobistą, punktualnych i uśmiechniętych. Zależy nam, aby podróż przebiegła w miłej i przyjemnej atmosferze. Z naszej strony gwarantujemy:

  • Punktualność
  • Bezpieczeństwo jazdy
  • Miłą obsługę
  • Kulturalnego kierowcę
  • Wysoki standard samochodu osobowego

W celu dokonania rezerwacji transportu zaloguj się w serwisie rezerwacji na stronie. Który intuicyjnie doprowadzi cię do zakupu biletu w interesujące ciebie miejsce.

Czym jeździmy?

Podróż odbywa się nowym SUV-em Ford Mustang Mach-E. Jest to elektryczny samochód osobowy o bardzo szybkim ładowaniu i długim czasie przejazdu na jednym ładowaniu. Dzięki temu całą trasę pokonujemy bez konieczności doładowania auta, co przekłada się na krótki czas podróży.

Ford Mustang charakteryzuje się wysokimi osiągami, bardzo dobrym prowadzeniem, krótkim czasem przyśpieszenia, a także imponującą automatyzacją. Wszystko to przekłada się na komfort i wygodę podróży zarówno kierowcy, jak i pasażerów.

W środku znajduje się przestronne wnętrze dla wygody jazy na długich trasach. Wysokiej jakości materiały stwarzają wrażenie luksusu, a regulacja foteli pozwala na dopasowanie warunków do indywidualnych preferencji.

Dlaczego warto?

Co sprawia, że przewóz osób samochodem osobowym to dobry wybór?

● Podróż w komfortowych warunkach luksusowym samochodem osobowym Fordem Mustangiem Mach-E.
● Bezpieczeństwo jazdy dzięki doświadczonemu kierowcy i wysokiej sprawności auta, który jest regularnie serwisowany, a jego stan techniczny sprawdzany.
● Atrakcyjne ceny przewozu osób w interesującym Cię kierunku dostosowane do oczekiwań współczesnego klienta.
● Za dodatkową opłatą dowóz pod wskazany adres w miejscowości docelowej.
● Codzienne przejazdy w obie strony po zarezerwowaniu przejazdu.

Image

Copyright 2022 by George Travel | wykonawca mizzo.pl | Strony Internetowe Warszawa