MIĘDZYNARODOWY PRZEWÓZ OSÓB

Polska-Niemcy-Holandia-Belgia

 

Postaw na komfortowe warunki podróży!

*PROSZĘ O SKŁADANIE REZERWACJI MINIMUM 24H PRZED ODJAZDEM*

Przewozy w kierunku Polska-Niemcy-Holandia-Belgia odbywają się w dni nieparzyste (np.: 1,3,5,...,itd) z wyłączeniem każdego 31 dnia miesiąca.

Przewozy w kierunku Belgia-Holandia-Niemcy-Polska odbywają się w dni parzyste (np.: 2,4,6,...,itd).

MAPA NIEMIEC- PODZIAŁ NA REGIONY

 

W przypadku kiedy potrzebujesz indywidualnego przejazdu,
przekazania przesyłki lub paczki, wypełnij formularza (kliknij poniżej)

wypełnij formularz rezerwacji

Postaw na komfortowe warunki podróży!

 Nasza firma została zauważona i zostaliśmy docenieni przez Portal "OFERTEO"

Przewóz osób Polska-Niemcy-Holandia-Belgia.  

Stawiamy przede wszystkim na komfort podróży i bezpieczeństwo. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia samochodów osobowych, a także wieloletnie doświadczenie w jeździe na długich i wymagających trasach. Naszym celem jest zapewnienie pasażerom komfortowych warunków podróży nieporównywalnych z jazdą pociągiem czy autobusem. Przewóz osób na interesującej Cię trasie odbywa się więc elektrycznym samochodem osobowym z dużą przestrzenią dla pasażerów, a także obszernym bagażnikiem mieszczącym małe i duże bagaże podróżne.

Transport osób na przejrzystych warunkach

Jednym z naszych priorytetów jest korzystna dla obu stron współpraca. Aby zarezerwować transport, wystarczy zalogować się w serwisie rezerwacyjnym i zarezerwować miejsce na podróż w interesującym nas kierunku. Wyróżnia nas odpowiedzialność i punktualność. Zawsze jesteśmy na czas zarówno przy odbiorze klienta, jak też już u celu. O wszelkich niezależnych od nas okolicznościach zawsze informujemy odpowiednio wcześnie.

Jazda samochodem sprawia nam przyjemność. Dlaczego więc nie dzielić się nią z innymi ludźmi?

Zapewniamy komfortowe warunki podróży w kameralnym towarzystwie. Jeździmy Fordem Mustangiem Mach-E, który jest gwarancją wygody, bezpieczeństwa, ale i szybkości pokonywania kolejnych kilometrów. Dokładamy wszelkich starań, aby podróż trwała możliwie jak najkrócej, a przy tym była bezpieczna dla nas, naszych pasażerów i innych uczestników ruchu.

Podróżuj wygodnie, szybko i bezpiecznie!

Image

Copyright 2022 by George Travel | wykonawca mizzo.pl | Strony Internetowe Warszawa